O firmie

Czasem wystarczy tylko impuls, by zmienić niemal wszystko.

Mówią, że praca rodzi sukces. Tak też zaczynaliśmy, zupełnie od zera. Powoli planowaliśmy i wcielaliśmy w życie pomysły. Zaczyna się od koncepcji, a potem wystarczy tylko uparte dążenie do celu i mnóstwo wytężonej pracy.

Zaprojektowaliśmy zupełnie inne (nowoczesne, ekskluzywne i szalenie komfortowe) kroje, które tworzą teraz kilka kolekcji, zwiewne i eleganckie tkaniny, które doceniają nasze klientki. Później nadeszła pora na „wypuszczenie” pierwszej kolekcji na polski rynek. Oj działo się.

Prawdziwie zadziwiająca wiadomość przyszła jednak z zagranicy. Na rynkach brytyjskim, irlandzkim i niemieckim niespodziewanie odnieśliśmy ogromny sukces. A na targach w Londynie, zostaliśmy wyróżnieni spośród kilkuset innych firm.”

Dzielimy się z Państwem tymi wspomnieniami ponieważ chcemy, aby nasze kolekcje trafiły do szerokiego grona odbiorców.
Liczne nagrody, wyróżnienia i pochwały zwykłych kobiet, które dzięki naszym fasonom odnalazły w sobie sex-appeal sprawiają, że z wiarą spoglądamy w przyszłość.
Kobiety doceniają przede wszystkim kroje, które powodują, że niezależnie od okazji, czują się w nich wyjątkowo. Staranność wykonania, gustowne pomysły naszych projektantów i stonowane oraz bajeczne kolory.